На Волині на птахофабриці запрацювала сонячна електростанція

В селі Сірнички Локачинського району Волинської області ТОВ «Агідель» запустило сонячну електростанцію потужністю 10 кВт. Про це компанія повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Повідомляється, що СЕС буде забезпечувати потреби підприємства в електроенергії і дозволить зменшити викиди вуглецю в атмосферу.

«До її складу входить 24 фотомодулі від компанії Longi Solar. Сонячні панелі Longi Solar LR4-72HPH-455M, встановлені на виробництві, виготовлені за спеціальною технологією Half-Cell, що робить їх більш надійними, ніж традиційні панелі, і забезпечує більш високу продуктивність», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що довговічність електростанції гарантується надійними заводськими конструкціями, на яких в два ряди розміщені сонячні панелі.

Конструкції виготовлені з гнутих профілів сталі з антикорозійним покриттям і елементів кріплень із нержавіючої сталі. Щоб забезпечити максимальну ефективність в умовах різної освітленості, обладнання має унікальну функцію SuperFlex Design. Проект реалізований з ініціативи ТОВ «Агідель» спільно з ПП «Елітерма», яке виконало весь комплекс робіт, в тому числі постачання обладнання.

Нагадаємо, що Україна має великі шанси вже найближчим часом увійти до сімки найбільших експортерів м’яса птиці.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується