Відлучення поросят – початок успіху чи покарання – AgroTimes

Виробництво здорових поросят передбачає складну взаємодію між здоров’ям, довкіллям і менеджментом. Перед відлученням порося регулярно отримує молоко у вигляді рідкого корму. В результаті бактеріальна флора кишківника, яка відносно проста, як порівняти з флорою зрілої свині, стабілізується.

За відлучення поросят від молока припиняється надходження імуноглобуліну A і настає період голодування з подальшими нерегулярними спробами з’їсти твердий корм. Це призводить до динамічного порушення бактеріальної флори кишківника, яке може тривати 7-10 днів до стабілізації. Цей період визначає успіх чи проблеми всього періоду відгодівлі.

Найрозповсюдженіший і найдоступніший метод профілактики – контроль мікрофлори кишківника поросят через воду. Основне завдання – стимулювати розвиток лактобактерій і біфідобактерій, пригнічувати розвиток патогенних інфекцій.

Важливо обрати продукт, який одночасно стимулював би одні мікроорганізми та пригнічував інші, при цьому дія повинна проявлятися і у тонкому, і у товстому відділі кишківника.

Технологія іспанської компанії Liptosa – це інноваційний підхід до профілактики захворювань, який базується на тривалих і глибоких дослідженнях та об’єднує величезний обсяг знань. У результаті підібрано унікальний склад, що діє селективно на мікрофлору кишківника, тобто максимально стимулює розвиток нормофлори й ефективно протидіє патогенам.

Використання Liptosa Expert L у період відлучення забезпечує:

  • профілактику колібактеріозу, дисбактеріозу, дизентерії;
  • зменшує критичний період для поросят;
  • стимулює споживання корму;
  • формує нормофлору кишківника;
  • забезпечує захист та формування слизової оболонки кишківника;
  • покращує збереженість, середньодобові прирости, конверсію корму.

За додатковою інформацією щодо Liptosa Expert L звертайтеся до відділу продажів ATH Company.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується