Солодкий перець без насіння незабаром з’явиться у продажу – SEEDS

Овочі, фрукти та інші плоди без насіння стають дедалі популярнішими. Наприклад, можна вже поласувати кавунами і навіть томатами без кісточок. Незабаром можна буде спробувати й такий перець, адже нещодавно ізраїльські селекціонери вивели три сорти солодкого перцю без насіння, повідомляє SEEDS.

Розробник нових сортів – компанія Breedx. Сьогодні солодкі сорти міні-перцю від Breedx продаються під брендом Pepperito і зосереджені на двох типах 1Bite довжиною до 6 см та mini-Kapia довжиною 8-15 см. Ці перці можна розмножувати просто висаджуючи насіння. Додаткові сорти солодкого перцю без кісточок наразі перебувають на фінальній стадії селекції. Невдовзі їх також можна буде розмножувати з допомогою насіння, почнеться промислове виробництво продукції і вона з’явиться у широкому продажі.

Наразі перець без кісточок представлений лише в червоному та помаранчевому кольорі. Утім, селекціонери компанії планують за 2-3 роки вивести на ринок перці інших кольорів (жовтий, зелений та ін.).

Сьогодні перець Breedx без кісточок комерційно вирощують в Іспанії для європейських ринків, у Мексиці та Канаді для північноамериканських ринків, а також у Південній Африці та Ізраїлі для місцевих потреб. Випробування тривають на інших ринках.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується