На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн – NEWFOOD

Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2. Серед інших інвесторів — CICC ALPHA та Prosperity 7 Ventures.

Keenon Robotics займається забезпеченням інтелектуальних рішень доставки у всьому світі за допомогою роботизованої системи з використанням ШІ.

Починаючи з доставки продуктів харчування, Keenon поступово розширився до готелів, лікарень, телевізійних центрів та наразі глибоко залучений до роботи з комерційними послугами.

«Використання штучного інтелекту та машинного навчання в поєднанні з виробничими можливостями допомагає творити інноваційну робототехніку, щоб збільшити продуктивність у сфері обслуговування, включаючи ресторани, готелі, тощо», — зазначив Кентаро Мацуї, керуючий директор Softbank Group.

На сьогоднішній день, компанія присутня на ринках Америки, Європи, Південної Кореї та Сінгапуру.

Як зазначив Тоні Лі, засновник Keenon Robotics, вони вже окреслили план застосування масштабного фінансування для розвитку компанії.

Перш за все, це стимулювання інновацій за допомогою власних досліджень та розробок. Як наслідок, створення ефективних та економічних додатків.

Серед інших планів лідера робототехніки — масштабування поточної робот-платформи за рахунок розширення на нові ринки та визначення нових перспектив для стимулювання зростання та збільшення доходів.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується