Ягідники на Херсонщині все більше накриватимуть плівкою та сіткою – AgroTimes

Відомий фермер Михайло Павлівський з села Веселе на Херсонщині надалі планує збільшувати накриття плантацій ягід та винограду плівковими тунелями та протиградовою сіткою. А також системою антифрост.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

«Ми вкотре переконалися, що треба помаленьку накривати всі виробничі площі. Ми використовуємо для цього і плівку, і протиградову сітку, – наголосив Михайло Павлівський. – Украй важливим для створення тунелів і теплиць є захист від радіаційних заморозків, монтаж системи анти-фрост. Ми захищаємо рослини дрібнодисперсним розпиленням води. У цьому напрямі й будемо рухатися далі».

В господарстві Павлівських вирощують ягоди як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Мають 6 гектарів ожини, причому 3 з них — у закритому ґрунті під плівкою для отримання ранньої продукції, гектар ремонтантного сорту — під протиградовою сіткою, яка також захищає плоди від сонячних опіків, ще 2 гектари — у відкритому ґрунті. У перспективі й ці 2 га хочуть накрити плівкою. Малину вирощують тільки в закритому ґрунті на площі 2 га. Починають збирати малину з кінця травня і завершують наприкінці листопада. Виноград у теплицях росте на площі 2 га. Ще 6 га винограду мають у відкритому ґрунті, з них на 3 га вже встановлені опори для накриття протиградовою сіткою.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується