Посів, де працювала сівалка Fendt Momentum, має менше 1% двійників, – досвід – AgroTimes

На Digital Field другий сезон поспіль здійснюють Crop Tour з AGCO, Астра й Fendt. Наразі відзначають результати тестування швидкості сівби та її впливу на розвиток культури.

Про це повідомляє прес-служба Digital Field на своїй Фейсбук-сторінці.

«Звісно, чим повільніша сівба, тим вища якість, проте сьогодні аграрії змушені прискорювати темпи технічних операцій. Наш дослід проводився з такими варіантами швидкості сівби: 12 км/год, 15 км/год, 18 км/год. Вплив високих швидкостей очевидний – це наявність двійників та пропусків за умови відсутності систем точного висіву. Двійник, що ми бачимо на фото, має менший діаметр стебла, меншу вагу біомаси, відповідно, знижується потенціал урожайності. Аналізуючи продуктивний орган кукурудзи в порівнянні з рослинами в умовах правильної розкладки насінин в ряду, ми маємо: меншу кількість рядків зерен та зниження виповненості качана на 10-15 %», – йдеться в публікації.

У підсумку на полігоні Digital Field нарахували менше 1% таких двійників на всьому масиві. Зазначають, що такому результату посприяла якісна робота сівалки Fendt Momentum.

Так, урожайність в умовах фонової технології вирощування очікують на рівні 7,6-8 т/га.

Нагадаємо, Fendt розширив можливості сівалки точного висіву MOMENTUM.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується