Фахівці розповіли, чим небезпечний фальсифікат ЗЗР та як не стати жертвою шахраїв

Підроблені пестициди здатні не лише призвести до значних втрат урожаю, але і можуть нанести непоправної шкоди здоров’ю людей та оточуючої екосистеми.

Про це в ексклюзивному коментарі SuperAgronom.com розповіли фахівці бренду Defenda та компанії LNZ Group.

Як показує практика, на підробки зазвичай натрапляють дрібні та середні аграрії, які шукають можливості зекономити на засобах захисту рослин. Приваблива низька ціна, а також гарна, майже схожа на оригінальну упаковка з етикеткою спокушає аграріїв, і цим користуються шахраї.

«Насамперед той, хто купує фальсифікат, втрачає впевненість в якості роботи певного продукту, а також відповідального за даний товар, і як наслідок — недоотримання прибутку», — зазначають спеціалісти.

Фальсифіковані пестициди можуть:

  • погано розчинятись у воді (це створює труднощі при його внесенні: засмічуються фільтри та форсунки, а це втрата часу та порушення строків внесення);
  • випадати в осад;
  • утворювати надлишкову піну;
  • мати сильну фітотоксичність на культурні рослини та небажану післядію на наступні культури в сівозміні;
  • відсутню дію на шкодочинні об’єкти.

«Щоб уникнути підробки — купуйте продукцію у офіційних і перевірених дистриб’юторів, перевіряйте номера партій, голограми, та упаковки. Якщо маєте сумніви — звертайтеся до представників компаній оригінаторів за допомогою у перевірці продукту», — наголосили фахівці.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується