Цього року SPACE стала єдиною виставкою у світі для всіх галузей тваринництва – AgroTimes

У Ренні (Франція) завершилася 35-та Міжнародна виставка тваринницька виставка SPACE. Цього року вона відбулася у новому форматі – з 14 по 16 вересня безпосередньо у виставковому комплексі, а 17 вересня – віртуально.

Після двох років без фізичного проведення виставка мала великий успіх: 1118 експонентів, у тому числі 323 – міжнародних; 74 772 відвідувачів, у тому числі 4629 – міжнародних.

Цього року SPACE 2021 стала першою та єдиною виставкою у світі для всіх галузей тваринництва.

SPACE знову стала платформою для презентацій інновацій із 35 переможцями Innov’SPACE, включаючи п’ять спеціальних згадок.

У центрі уваги професіоналів була тема добробуту, розподіленого між фермерами та тваринами. Їй були присвячені експозиції, круглі столи, дискусії.

Три дні роботи SPACE були дуже насиченими презентаціями та конкурсами тварин. Цього року предметом гордості стали породи ВРХ нормандська та руж-де-пре.

Унікальний розпродаж Genomic Elite також мав великий успіх у безпрецедентному форматі як на рингу SPACE, так і дистанційно, завдяки цифровим технологіям. Ці здобутки виставки ілюструють високий рівень технічних можливостей генетичного ноу-хау для фермерів.

Не зважаючи на обмеження, спричинені пандемією, труднощі подорожей та отримання віз, на виставці були присутні іноземні відвідувачі, зокрема з кількох західноафриканських країн. Таким чином профільні міністри з Малі та Сенегалу змогли пояснити свої потреби у сфері навчання, обладнання та генетики, задовольнити потреби своїх країн у продовольстві та знайти відповідні рішення для роботи своїх фермерів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується