Карту України з ковбасної нарізки та оду ковбасі представлять на Одещині – SEEDS

Гастрономічні фестивалі та ярмарки стають дедалі популярнішими в Україні. Такі події є для картоплі, сливи, черешні та навіть борщу і ковбаси. А вже наступних вихідних виробники та любителі м’ясного в Україні можуть стати свідками встановлення “ковбасного” рекорду. На 25 вересня на Одещині заплановано проведення традиційного фестивалю-ярмарку «Любашівка – столиця української ковбаси». Організатори події планують зафіксувати новий рекорд України, створивши найбільшу карту з ковбасної нарізки, повідомляє SEEDS.

У програмі четвертого обласного ковбасного фестивалю-ярмарку – екскурсія до коптильні, де можна буде побачити, як готуються м’ясні смаколики; тематична театралізована вистава «Ода ковбасі»; виставка крафтової продукції від народних майстрів, культурні заходи, а також встановлення та реєстрація національного рекорду «Найбільша карта України з ковбасної нарізки», повідомляють у Любашівській громаді.

Нагадаємо, у серпні сотні учасників з 10 регіонів України на Полтавщині приготували 80 видів борщу. Борщ з грушами, зі щуками, з раками, з полуницею, з куркою, з перепілкою, зі свининою, борщ підбиваний, білий, зелений – такі варіації традиційної страви можна було спробувати в Опішні на фестивалі “Борщик у глиняному горщику”.

Крім приготування борщу учасники фестивалю проводили майстер-класи з приготування хліба на заквасці та весільних пирогів і коників, навчали традиційним обрядам та примовлянням.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується