Штучний інтелект та органічна свинина: інновації на українських свинофермах – SEEDS

Українські виробники свинини орієнтуються на нові споживчі тренди і змінюють підходи до роботи. З’являються нові продукти, технології, виробництво стає більш дружнім до довкілля, а здоров’я свиней контролює штучний інтелект, повідомляє SEEDS.

Сучасний світ розвивається досить інтенсивно і частина українських свиногосподарств перебувають у тренді, встигаючи за технологічними змінами. Про інноваційну діяльність українських виробників свинини розповіла Олександра Бондарська, очільниця Асоціації “Свинарі України” (АСУ), минулого тижня під час конференції конференції “Реалії та перспективи м’ясопереробки”.

“У основі діяльності ТзОВ “Ґудвеллі” є стале господарювання та відданість екологічно безпечним технологіям. СП ТОВ “Нива Переяславщини” наразі будує найсучасніший завод з переробки побічних продуктів тваринництва. ТзОВ “Барком” впроваджує технології штучного інтелекту для контролю системи біобезпеки та автоматизації виробництва. ТзОВ “Агроінвест-Натуральні продукти” працює над розвитком органічного виробництва свинини. А торгівельна марка “Глобино” постійно урізноманітнює асортимент найтрендовішими новинками — від “переосмислених” охолоджених напівфабрикатів до м’ясних снеків”, – повідомила голова галузевої асоціації.

Окрім загальних споживчих тенденцій на розвиток галузі свинарства наразі впливають постпандемічні віяння. Зокрема, після локдаунів у світі зріс попит на продукцію, яка довше зберігається та просто і швидко готується, додала Олександра Бондарська


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується