У Чернігові запрацювала перша майстерня з переробки пластику – AgroNews

У Чернігові силами команди громадської організації «Еко Місто» запрацювала перша майстерня з переробки пластику “Plastic Fantastic”: відходи перетворюють на корисні й цікаві речі. Про це повідомила організація на своїй сторінці, пише agronews.ua.

“Під час відкриття майстерні ресайклінгу “Plastic Fantastic” активісти продемонстрували можливості обладнання та провели майстер-клас для гостей заходу. Пластик перетворювався на фантастичні вироби просто на очах присутніх!” — йдеться в повідомленні.

Відкрили майстерню на території одного з кампусів Національного університету “Чернігівська політехніка” за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Керівник ГО “Еко Місто” Сергій Безбородько звернув увагу, що ревіталізація простору стала можлива завдяки краудфандинговій кампанії та збору благодійних внесків серед екоспільноти на платформі “Спільнокошт”.

“Ми дуже вдячні всім наших партнерам і прихильникам, усім, хто допомагав із ремонтом і разом із нами сортує пластик. Варто зазначити, що наш проєкт — багатокомпонентний. Ми провели навчання екоменторів і екоблогерів, підготували цікаві уроки для дітей, готуємося до встановлення боксів для сортування пластику в чернігівських школах і відсьогодні відкриваємо двері першої в Чернігові майстерні ресайклінгу. Усі наші дії спрямовані на руйнування міфів і просвітництво. Ми хочемо надихати людей відповідально поводитися з пластиковими відходами та здавати їх на перероблення”, — зазначив керівник ГО “Еко Місто”.

Під час події гості заходу мали можливість ознайомилися з роботою нового обладнання. Спочатку в шредері пластик подрібнюють на крихту або гранули. Отриманий матеріал згодом запікають у листи під термопресом. Екструдер можна використовувати для серійного виробництва пластикових деталей.

Як приклад — настільні ігри для дітей. Сама ж майстерня розташована за адресою Белова, 4 та працюватиме щосуботи та щонеділі з 11:00 до 17:00.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується