KMZ Industries візьме на роботу понад 100 спеціалістів — КУРКУЛЬ

KMZ Industries найближчим часом планує найняти понад 100 працівників. Завод пропонує місця як для робочих спеціальностей, так і для кваліфікованих професіоналів за різними напрямками. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі компанії.

«Наразі плануємо найняти понад 100 нових працівників: це ще більше посилить наш статус одного з місцеутворюючих підприємств і допоможе бути ще більш корисними, в тому числі для розвитку регіону», — зазначила генеральний директор KMZ Industries Валерія Калашник.

В KMZ Industries розповіли, що можливості працевлаштування на заводі є для будь-яких професій: інженер чи токар, бухгалтер чи конструктор, економіст чи зварювальник.

«Якщо ви є спеціалістом високого рівня — приходьте. Як підприємство із багаторічною історією ми справді цінуємо і розвиваємо робочі традиції, популяризуємо професію машинобудівника. Поважають у нас фахівців із досвідом (на заводі працюють цілі трудові династії, загальний трудовий стаж яких складає майже 240 років!), й так само ми раді молодим працівникам, які мають змогу швидко навчатися і зростати в нашій компанії», — додала Валерія Калашник.

 

За її словами, наразі завод забезпечує для співробітників всі обов’язкові опції соціально відповідального підприємства. Наприклад, на початку 2020-го, коли в Україні зафіксували спалах коронавірусу, підприємство уклало договори з лабораторними мережами для проведення лабораторної діагностики та виявлення захворювання на ранніх стадіях. Жорсткі карантинні умови дозволили тримати мінімальний рівень захворюваності. І досі на заводі на Covid-19 перехворіло лише 1% працівників.

Спеціалістів, які приїжджають з інших міст, тут забезпечують житлом, на підприємстві працює медичний пункт, а для працівників із Полтави та інших населених пунктів передбачений корпоративний транспорт.

«Кваліфікованим працівникам підприємство завжди пропонує конкурентну заробітну плату. Наша система мотивації для співробітників розроблена з урахуванням особливостей кожної професії і саме тому надає змогу справедливо оцінювати внесок кожної людини в загальний результат. Тому чим краще та якісніше працюєш — тим більшу винагороду отримуєш», — резюмувала Валерія Калашник.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується