В 2021 році в Україні зросла зацікавленість агровиробників у сертифікації органічного виробництва

В першому півріччі 2021 року в Україні значно зросла зацікавленість агровиробників у сертифікації органічного виробництва. Це пов’язано, зокрема, із зростаючим трендом серед споживачів щодо здорового харчування та, відповідно, переходом на більш якісні продукти.  Про це повідомила Олена Манзюк, провідний фахівець із сертифікації та якості компанії “Органік Стандарт”, що займається сертифікацією операторів органічного ринку. Деталі – читайте в ексклюзиві AgriGator.

За словами Олени Манзюк, цього року в Україні проводилися дослідження не лише виробничої ланки бізнесу, що займається органічним виробництвом, але й досліджувалося ставлення споживачів органічної продукції. Воно показало зростаючу тенденцію до здорового харчування.

«При цьому найбільшу зацікавленість у сертифікації органічного виробництва на сьогодні проявляють виробники продукції молочної переробки, рослинного молока. Також дуже часто наша компанія отримує запити щодо сертифікації від виробників сухих сніданків та снеків»,- зазначає Олена Манзюк в ефірі АгроФМ.

За словами представника компанії «Органік Стандарт», для того, щоб оператор ринку міг сертифікувати органічне виробництво вже на першому етапі початку процесу сертифікації він має відповідати певним вимогам законодавства щодо виробництва звичайної, тобто неорганічної продукції. «Якщо ж говорити про виробничу локацію, що тільки побудована та пройшла всі необхідні випробування, то вже на цьому етапі наші фахівці можуть перевіряти таке виробництво. За результатами перевірки ми виносимо рішення щодо відповідності чи невідповідності підприємства сертифікаційним вимогам»,- пояснює фахівець.

Олена Манзюк також пояснює з чого саме починати виробнику, що прагне сертифікувати органічне виробництво. «По-перше такий виробник має обрати орган сертифікації та звернутися до нього, заповнивши відповідну заявку. Після цього погоджуються умови контракту між виробником та органом сертифікації. Це свідчить про набуття статусу оператора органічного ринку виробником після чого він може готуватися до сертифікації.

Процес самої сертифікації складається з наступних етапів: підготовка до інспекції на виробництво, сама інспекційна перевірка представників органу сертифікації, під час якої перевіряється виробничий процес та умови виготовлення того чи іншого органічного продукту, оцінювання пакету документів для сертифікації, що надані виробником органіки»,- зазначає Олена Манзюк.

Після проходження всіх цих етапів формується фінальне сертифікаційне рішення – у разі відповідності всім вимогам органічного виробництва оператор ринку отримує відповідний сертифікат.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується