Great Plains представила новий дисковий розпушувач – AgroTimes

Новий дисковий розпушувач Great Plains Max-Chisel забезпечить рівномірну структуру ґрунту перед сівбою для якісного формування посівного ложа.

Про це повідомляє farmweekly.com.au.

Долото розпушувача має три робочі зони для ефективного зароблення рослинних залишків, розпушування на глибину до 30 см і отримання рівної та однорідної поверхні.

Дві протилежних ряду увігнутих турбо-лопаті діаметром 61 см агресивно видаляють грудочки коренів, перемішуючи залишки з верхніми шарами ґрунту від 10 до 13 см, що прискорює їх розкладання.

«Посилені стійки з горизонтальним зусиллям спрацьовування 1111 кг дозволяють рихлити ґрунт на глибину до 30,5 см. Запатентований задній подрібнюючий барабан і коток скріплюють рештки, розгладжують поверхню й подрібнюють грудки. Здвоєні осі підтримують постійну висоту основної рами для точної та рівномірної глибини обробітку, яку можна регулювати гідравлічно», – розповідає менеджер по продукції Great Plains Джон Молоні.

Дисковий розпушувач Max-Chisel доступний у двох моделях з шириною захвату від 3,51 до 4,27 м і чотирьох складних версіях від 5,03 до 7,32 м.

Нагадаємо, інноваційна система внесення рідких добрив ACCUSHOT забезпечує до 50% економії.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується