У 2030 році кожен десятий молочний продукт в Європі буде штучним – SEEDS

Німецька компанія Formo, яка для створення молочних продуктів використовує замість корів мікроорганізми, до 2030 року обіцяє замінити 10% ринку своєю продукцією. Плани стартапу виглядають цілком реалістично, оскільки Formo вже вдалося залучити 50 млн доларів інвестицій на будівництво великого заводу, повідомляє SEEDS.

У компанії запевняють, що виготовляють справжній сир, хоча й не використовують для цього корів, кіз, овець чи інших тварин. Технологія, яка розроблялась ще з 2019 року, полягає у ферментації. Бактерії продукують сироватку та казеїн. До отриманого білка додають рослинні жири, вуглеводи, сіль. Так у Formo отримують сировину для створення сиру.

“Ми розвиваємо молочну галузь. Починається з вирощування мікроорганізмів, а не корів. Ми використовуємо точне бродіння, щоб створити молочні білки. Мікроорганізми отримують генетичну інформацію для синтезу білків молока. Це щось подібне до процесу пивоваріння, але замість алкоголю наші мікроорганізми виробляють молочні білки. Із них та рослинних жирів, солі та вуглеводів виготовляється концентрат. З допомогою традиційного методу ферментації концентрат перетворюється на сир”, – так в компанії пояснюють процес виробництва сиру без молока.

У Formo вважають, що їх сири, створені з допомогою мікроорганізмів, матимуть шалений попит. Нещодавно компанія провела репрезентативне дослідження. 5 тис. європейців запитали, чи готові вони спробувати штучний сир, виготовлений методом бродіння. 70% респондентів заявили, що не лише спробували б новий продукт, а й точно, або напевне купили б його.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується