Олія орегано ефективно протистоїть бактеріальним інфекціям у свиней – AgroTimes

Олія орегано може бути дуже ефективною у боротьбі з антибіотикорезистентними штамами. Її можна поєднувати зі стандартним лікуванням, і це дасть посилений ефект у боротьбі з бактеріальними і вірусними захворюваннями, хворобами кишково-шлункового тракту, органів дихання.

Про це на Всеукраїнському практичному форумі «Свинокомплекс. Ефективне виробництво» розповів Чадаш Караач, комерційний директор компанії Ropafarm (Нідерланди).

Олія орегано містить 19 бактерицидних компонентів, 14 антиоксидантних, 11 противірусних. Вона є добрим імуностимулятором, має протизапальний ефект.

Ropafarm вирощує орегано на власних полях і виробляє з нього олію, яка входить до складу кормової добавки для тварин Ропадіар. Препарат є природною альтернативою антибіотиків у тваринництві.

Так, за словами Чадаша Караача, використання Ропадіару для свиноматок у період супоросності сприяє покрашенню споживання корму, показників опоросу, вищій вазі в гнізді.

У лактаційний період препарат допомагає свиноматкам боротися з бактеріальними інфекціями, запобігає втраті ваги. У поросят же збільшуються показники споживання корму, знижується смертність.

У тварин, які споживають Ропадіар, підвищується життєздатність, краще працює кишково-шлунковий тракт, ліпша перетравлюваність нутрієнтів тощо.

«Ми порівнювали дію Ропадіара з дією різних антибіотиків, – розповів Ropafarm. – За використання препарату зростала маса свиней, на відміну від вживання антибіотиків, які мають лише прицільну дію».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується