«Агрейн» завершила збір ранніх зернових – AgroTimes

Група компаній «Агрейн» завершила збирання ранніх зернових. Під час збиральної кампанії аграрії намолотили понад 148 тис. т врожаю із 31 тис. га.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі агрогрупи.

Високу врожайність показала у поточному сезоні озима пшениця. Зокрема, середня врожайність культури по Компанії склала 5,2 т/га, що є кращим результатом за останніх 5 років, зважаючи на те, що 85% посівів знаходяться у степовій зоні. Максимальний показник отримали на полях підприємства ТОВ «Агровіт» (черкаський кластер)  – 7 т/га. Якість пшениці висока: 80% пшениці відповідає показникам ІІ та ІІІ класів. Загальний валовий збір озимої пшениці у цьому році склав 130 тис. т. Зібрали її з площі 25 тис. га.

Крім того, намолочено озимого ріпаку 18,7 тис. т з площі 6,3 тис. га, за середньої врожайності 3 т/га (55% посівів у степовій зоні).

«Перша хвиля жнив для нашої Компанії була успішною: показники врожайності фактично всіх культур перевищили встановлені плани. Попри те, що збиральна кампанія дещо затягнулася через погодні умови, нам вдалося вкластися в агрономічні терміни та зібрати урожай з полів вчасно», – відзначив заступник головного агронома агрогрупи «Агрейн» Тарас Корнієнко.

Також розповідають, що під час першої хвилі жнив агрогрупа «Агрейн» залучила 28 власних комбайнів, 14 з яких придбали спеціально до цього сезону. Для вивезення врожаю на дев’яти виробничих кластерах агрогрупи залучили 120 одиниць вантажного транспорту.

Зараз у Компанії проводять роботи з підготовки ґрунту під висів озимих та основний обробіток ґрунту під ярі культури врожаю 2022 року. Також розпочато сівбу озимого ріпаку.

Нагадаємо, в «Агрейн» поділилися тонкощами глибокого розпушування ґрунту.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується