Pöttinger встановив новий рекорд продажів – AgroTimes

Австрійська сімейна компанія Pöttinger знову досягла найвищого товарообігу в історії за 2020/2021 фінансовий рік, уперше перевищивши позначку в € 400 млн. Попит на продукцію особливо зріс і Росії, Канаді та Австралії.

Про це повідомляє topagrar.com.

Компанія Pöttinger збільшила обсяг продажів до € 405 млн, що на 11% більше, ніж за минулий маркетинговий рік.

«Обладнання для кормозаготівлі є основним джерелом доходу. На техніку для обробітку ґрунту та сівби припадає 31% від загального обсягу продажів. Обидва напрямки незмінно позитивно розвивалися. Сегмент «Оригінальні запасні частини» також розвивається (збільшення приблизно на 8%). Концепція довгострокової доступності запасних частин і перевірені лінійки швидкозношуваних деталей (DURASTAR і DURASTAR PLUS) здійснили дуже позитивний вплив», – відзначають у публікації.

Міжнародна орієнтація компанії Pöttinger з 16 торговими точками по всьому світу і чотирма виробничими підприємствами в Європі також виявилася дуже стійкою до криз. Експортна квота становить 88%.

Майже 60% від загального обсягу продажів припадають на Німеччину, Францію, Австрію, Польщу, Швейцарію та Великобританію. Німеччина з 18% і Франція з 15% продажів знову є найбільшими окремими ринками. А от на Австрію припадає всього 12% продажів.

«У Канаді був зафіксований значний ріст продажів – на 48%, в Австралії – на 33%. Деякі європейські країни, такі як Великобританія, Угорщина, Норвегія і країни Балтії, також є лідерами. У Росії продажі зросли на 151%», – додають у публікації.

Нагадаємо, Pöttinger відкрив новий завод з виробництва прес-підбирачів і граблів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується