На Київщині продемонстрували в роботі агрегат KUHN Gladiator – AgroTimes

Агрегат Gladiator від американського заводу KUHN Krause призначений для волого- та енергозберігаючих технологій, а саме – для смугового обробітку ґрунту.

Детальніше про знаряддя розповів представник офіційного дилера KUHN – компанії УАПК Дмитро Сакунов у ході закритої демонстрації техніки на Київщині, що відбувалась під час підготовчих робіт до Битви Агротитанів 2021.

«Восени або навесні з Gladiator ми нарізаємо смуги глибиною від 15 до 30 см, шириною близько 30 см і з міжряддям 70 см. Таким чином отримаємо 40 см необробленої смуги, що вкрита пожнивними рештками. Вони захищають від випаровування вологи та перегрівання ґрунту. А коренева система попередника допомагає ґрунту добре структуруватися», – зазначив Дмитро Сакунов.

Після нарізання смуг, за його словами, закладаються добрива, які будуть лежати строго під насіниною. Це створює сприятливі умови для швидкого поглинання їх рослиною.

«Потім висів, що обов’язково здійснюється із застосуванням точних систем навігації, наприклад RTK позиціонування. Нарізання смуг теж повинно виконуватись за допомогою точного сигналу, щоб весною в них можна було поцілити. Далі все відбувається за загальновідомою технологією. От тільки система захисту буде дещо відрізнятися», – зауважує фахівець.

Зокрема, за strip-till бур’яни з’являються пізніше. Тому необхідно побудувати систему захисту таким чином, щоб використовувати препарати подовженої дії.

Агрегат смугового обробітку ґрунту KUHN Gladiator

Нагадаємо, компанія «Цеппелін Україна» стала офіційним дистриб’ютором бренду KUHN.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується