9 вересня у Києві презентують «Аграрне портфоліо – 2021» — АГРОПОЛІТ

В Україні створили п’яте «Аграрне портфоліо – 2021». Цей проєкт є прикладом злагодженої співпраці державної влади, підприємців та бізнес-асоціацій, які захищають й промотують інтереси виробників за межами України.

Портфоліо, як один із інструментів просування потенціалу агропромислового комплексу в експортному прояві, стане у нагодівітчизняному виробнику, який бажає задовольняти потреби зовнішнього ринку, а закордонним партнерам розкриє потенціал вітчизняного агросектору.

Для презентації досягнень та можливостей українського АПК на міжнародному рівні та актуалізації даних по основним експортних позиціях аграрного виробництва, 9 вересня, в стінах зали Міністерства аграрної політики та продовольства Українипройде захід, присвячений випуску п’ятоїювілейної презентації «Аграрне портфоліо – 2021».

Даний проєктреалізується з ініціативи Міністерства економіки України разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України та за підтримки Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA).

Зареєструватись на участь у презентації «Аграрне портфоліо – 2021» можна за посиланням.

Нагадаємо, що до 30-річчя Незалежності України AgroPolit.com зібрав перелік першочергових завдань від аграріїв та експертів, які має вирішити уряд для розвитку агросектору.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується