На українському ринку сільгосптехніки з’являться нові розміри популярних шин Alliance

Компанія Yokohama Off-Highway Tires розширила асортимент типорозмірів сільгоспшин з ключових лінійок бренду Alliance — Alliance 372 VF, Alliance 363 VF та Alliance 585.

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише Traktorist.ua.

У повідомленні йдеться, що нові розміри передбачені для лінійок Alliance 372 VF і Alliance 363 VF (призначені для тракторів і обприскувачів для просапних культур) та Alliance 585 (для телескопічних навантажувачів, екскаваторів-навантажувачів і компактних навантажувальних машин).

«Ми бачимо надзвичайну цікавість до цих шин і попит на них та докладаємо зусиль, щоб надавати їх споживачам у всіх необхідних розмірах. Те, що ці шини гідно оцінюють, є переконливим підтвердженням нашої стратегії», — говорить Анджело Норонья, президент європейського підрозділу Yokohama Off-Highway Tires.

Варто зазначити, що Alliance 372 VF — флагманська шина для тракторів з технологією VF, яка тепер пропонується в додатковому розмірі VF 710/60R34.

У матеріалі також наголошується, що шина Alliance 363 VF має унікальну гібридну конструкцію, спеціально розроблену для тракторів і розпилювачів, які часто використовуються на дорогах під час переміщення машин між полями. Ця металокордна шина з технологією Very High Flexion (VF) тепер доступна в розмірах 380/105R50 і 480/80R50. За словами виробника, її головні особливості — низький рівень зношуваності та великий строк служби.

Універсальна металокордна шина Alliance 585, що призначена для використання як на дорогах із твердим покриттям, так і на насипному гравії і ґрунті, пропонується в розмірах 305/70R16.5 і 265/70R16.5.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується