Ініціатор проєкту “Сімейні молочні ферми” долучився до міжнародної спільноти IFCN – SEEDS

«Укрмілкінвест» – ініціатор проєкту «Сімейні молочні ферми» – долучився до членства у міжнародній організації International Farm Comparison Network (IFCN).

Про це повідомляє AgroTimes.

Зазначається, що участь у IFCN дасть можливість проєкту «Сімейні молочні ферми» долучитися до спільноти, яка складається майже зі 150 партнерів з різних країн світу; отримати доступ до аналітичної інформації, отриманої від майже 200 ферм із 90 країн.

Також у вітчизняного проєкту буде можливість краще вивчити досвід сімейних молочних ферм з усього світу, щоб адаптувати найефективніші моделі до українських реалій тощо.

На 27 серпня 2021 року учасниками проєкту «Сімейні молочні ферми» вже є 113 фермерських господарств із 10 регіонів України.

Раніше проєкт «Сімейні молочні ферми» повідомив про укладання меморандуму про наміри розгорнути молочний кластер у Широківській територіальній громаді Миколаївської області. А в серпні вже надійшла заявка від першого кандидата на відкриття сімейної молочної ферми. Родина з села Явкіне Баштанського району планує побудувати новий сучасний корівник на 20 корів.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується