Агрокоптер Agras T-30 здатен обробляти 16 га/год — КУРКУЛЬ

Агрокоптер Agras Т30 позиціонується на ринку як флагман цифрового сільського господарства. Апарат за годину може обробити 16 га землі, відтак, за 10-годинну зміну —  160 га. Про це йдеться в матеріалі «Наступний рік буде найбільш вибуховим для ринку агроднонів» на Kurkul.com.

Порівнюючи з агродронами попереднього покоління, Т30 ефективніший одразу на 33,3%. Також модель можна використовувати для обробки дерев.

«Для обприскування садів ця модель практично незамінна, адже оснащена революційною технологією націлювання для проникнення в густі крони дерев. Шестициліндровий подвійний плунжерний насос, розташований в Agras Т30 у горизонтальній позиції, гарантує високу потужність розпилення та швидкість потоку до 8 л/хв», — розповів керівник департаменту агрорішень QUADRO.ua Валерій Євтушенко

Зі слів експерта, керувати коптером фермер може прямісінько з смартфону. Це стало можливим завдяки інтелектуальній хмарній платформі Smart Agriculture Cloud Platform та хмарного картографування. Зазначена цифрова технологія була спеціально розроблена для сільського господарства, тому є неймовірно зручною та зрозумілою кожному аграрію.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується