KINZE презентує нові моделі сівалок з технологією швидкісного висіву True Speed – AgroTimes

Американський виробник KINZE розширив модельний ряд сівалок. Тепер для європейського ринку доступні 24, 16 та 12-рядні агрегати з технологією високошвидкісного висіву True Speed.

Про це AgroTimes розповідає прес-служба компанії АІКО ГРУП.

Для масштабних польових робіт виробник пропонує 24-рядну модель Kinze 4805. Ця високотехнологічна 3-секційна сівалка фронтального складання доступна з обладнанням для внесення рідких або сухих добрив. А з 2022 розробники покращать співвідношення сухих добрив і насіння з центрального бункера.

Друга модель – Kinze 3605. Її обладнали висівними секціями роздільного висіву. Знаряддя може використовуватися як спеціалізована сівалка для соєвих бобів з міжряддям 35 см, але разом з тим зберігає можливість висіву культур з міжряддям 70 см. Ця 16- або 12-рядна сівалка оснащена обладнанням для внесення сухих або рідких добрив й іншими передовими технологіями.

Також виробник відзначає, що технологія висіву на високій швидкості True Speed доступна тільки в конфігураціях з системою центральних бункерів.

«Обидві конфігурації дозволяють фермерам подвоїти засіювану за день площу або засіяти ту ж площу, але за більш короткий час», – зазначає президент компанії Kinze Сьюзі (Кінзенба) Вітч.

Раніше повідомлялося, 16-рядна сівалка KINZE за добу встигає засіяти щонайменше 100 га.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується