Сівалка Azurit 10 тепер висіває більше культур і вносить мікрогранулят – AgroTimes

Компанія LEMKEN суттєво вдосконалила перевірену часом сівалку точного висіву Azurit 10. Тепер нею можна сіяти сою, соняшник і вносити мікрогранулят.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі Lemken.

На додаток до чотирьох-, шести- і восьмирядної модифікацій з шириною міжряддя від 70 до 80 см нова Azurit тепер пропонується в шести-і дванадцятирядній версіях з міжряддям 50 см. На сошники додали формувач борозни, що підвищує якість укладання насіння. Конструкцію випускного трубопроводу переробили, зокрема, тепер він має впускну насадку, яку можна змінювати в разі зношення.

Наступного сезону Azurit 10, окрім традиційних культур, висіватиме сою та соняшник. Ще одна нова функція – автоматичне розділення насіння кукурудзи (контролює і регулює якість розподілу). Нею можна обладнати також і старіші машини. А нова система контролю добрив автоматично сигналізує механізаторові про засмічення окремих сошників.

Додатковою перевагою є пристрій MicroHub 5, що можна використовувати для внесення мікрогранул поряд з насінням. Так, рослини швидко отримують поживні речовини й добре розвиваються на ранніх стадіях, що надзвичайно важливо в холодну і суху весну.

«Ми пропонуємо цю опцію для сівалки Azurit до 8-рядної версії, – розповідає керівник конструкторської групи LEMKEN, що відповідає за розробку сівалок точного висіву, Бернд Фальтвіс. – Модуль доступний також для Azurit 9. Управління здійснюється через бортовий термінал. Пристрій MicroHub вміщує 200 л добрив. Діапазон обсягу внесення становить від 1 до 40 кг/га».

За словами виробника, оновлена сівалка Azurit 10 надійде в продаж у вересні.

Нагадаємо, сівалка Azurit 9 здійснює подвійний висів однією секцією.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується