Важливість метіоніну в раціоні птиці – AgroTimes

За нестачі метіоніну в організмі тварин і птиці спостерігається втрата апетиту, анемія, атрофія мускулатури, ожиріння печінки, порушення функції нирок, зниження запліднюваності, зниження швидкості росту молодняку й продуктивності дорослої птиці, порушення оперення  в птиці (скуйовдженість пір’я, матовість, ламкість і випадання).

Унаслідок цього спостерігається низька ефективність використання кормів. Сповільнюється утворення яєчного білка й, відповідно, знижується маса яєць. Спостерігається порушення ліпідного обміну, що характеризується жировою інфільтрацією та дистрофією печінки. За одночасній нестачі вітаміну Е дефіцит метіоніну призводить до розвитку м’язової дистрофії в курчат і дерматиту ніг.

Кормова добавка MethPlus® розроблена на основі останніх досягнень науки. Це – комплекс біологічно активних інгредієнтів природного походження, які беруть участь в метаболічних процесах обміну метіоніну і ресинтезу його в печінці.

Продукт виступає в якості ад’юванта (захисника) в метаболічному циклі метіоніну в організмі птиці. За своєю біологічною дією повністю ідентичний природному метіоніну.

Фармакологічна дія добавки обумовлена властивостями фітокомпонентів, що мають у своєму складі амінокислоти  гліцин та серин, які сприяють перетворенню гомоцистеїну в метіонін. Рослинні біофлавоноїди та глікозиди підвищують загальну резистентність організму. Стимулює обмінні процеси, забезпечує максимальний приріст маси тіла і життєздатність молодняку, сприяє підвищенню збереженості та продуктивності поголів’я.

Кормову добавку MethPlus можна використовувати тимчасово або постійно в залежності від технологічних проблем на птахофермі. При цьому введення MethPlus у раціон курчат-бройлерів/несучок та іншої птиці не потребує зміни рецептури преміксів, БВМД.

За додатковою інформацією про ад’ювант метіоніну MethPlus звертайтесь до відділу продажів ATH Company.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується