Вантажівки заправляють свинячим жиром – SEEDS

Відходи, які утворюються від виробництва продукції тваринництва вже активно переробляють розвинуті компаніях в Україні та світі. Наприклад, якщо йдеться про курятину, то пір’я та кістки птиці перемелюють на борошно, яке потім застосовують як добавку для кормів. З посліду курей роблять добрива та біопальне. Харчові відходи також можуть стати біопальним. Це довела транспортна компанія з Японії, яка заправляє вантажівки залишками супу, повідомляє SEEDS.

Компанія Nishida Shoun виготовляє біопальне для своїх машин, змішуючи рослинну олію та свинячий жир, який залишився від супів рамен. Щодня використана олія та жир збирається у 2000 ресторанів, йдеться на AgroTimes. Саме ця сировина підходить для виробництва пального з відходів. Щодня завод Nishida Shoun продукує близько 3 тис. літрів біодизелю.

Частина машин транспортної компанії вже використовує для заправки перероблений жир та олію. Восени на альтернативний тип пального перейдуть усі 170 вантажівок Nishida Shoun.

Нагадаємо, на вересень запланована найбільша в Україні конференція для виробників олійних культур, олії та інших представників галузі – “BLACK SEA OIL TRADE-2021”. Зустріч пройде 9 вересня у Києві.

У конференції щороку беруть участь понад 250 делегатів з 25 + країн світу. Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та ін. компанії.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується