Ціни на овочі: цибуля та огірки дорожчають – SEEDS

Пропозиція картоплі нового врожаю та кавунів зростає, тому ціни на ці продукти на українському ринку знижуються. Натомість цибуля та огірки дорожчають, повідомляє SEEDS.

За тиждень закупівельні ціни на цибулю на найбільшому оптовому ринку Херсонщини у селі Великі Копані зросли на 1 – 1,5 грн за кілограм, йдеться у моніторингу від AgroTimes. Зараз середня вартість якісної цибулі складає від 6 до 8,5 грн за кілограм. Дрібну цибулю на оптовому ринку можна придбати за 3 – 4 грн за кілограм.

Після рекордно низьких показників, наприкінці сезону огірки почали дорожчати. Зараз їх гуртова ціна на Херсонщині коливається від 10 до 15 грн за кілограм.

Що ж до овочів борщового набору, то вартість буряка та моркви за тиждень практично не змінилась. Зараз їх продають по 5 – 6 грн за кілограм. Картопля ж подешевшала до 3,5 – 5,5 грн за кілограм.

Ціни на кавуни коливаються від 1,2 до 5 грн, залежно від сорту. Жовті кавуни продають по 8 грн за кілограм.

Нагадаємо, минулого тижня ціни на дині в Україні зросли. Сезон збору дині в Україні вже наполовину завершився. Через зменшення пропозиції ціна на продукт в Україні помітно зросла. Наразі з полів його реалізують за ціною від 4 до 8 грн за кілограм. Відповідно до даних аналітиків порталу EastFruit, у південних регіонах України закупівельні ціни на диню минулого тижня зросли на 33%. Утім, попереду збір баштанних пізніх сортів, тому, найбільш імовірно, що ціни зменшаться вже найближчим часом. 

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується