В Азовському морі починається промисел бичків — АГРОПОЛІТ

З 15 серпня розпочнеться промисел бичків у дозволених Режимом рибальства у 2021 році районах в басейні Азовського моря, який продовжиться до 15 грудня цього року. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Як зазначають в Державному агентстві меліорації та рибного господарства України, в цьому році дозволений ліміт для вилучення бичків у відкритій частині моря становить 2400 т. У порівнянні з минулим роком він зменшився на 1050 т. Кількість драг з механізованим способом використання, які можна використовувати під час промислу, залишилась такою ж, як і в минулому році — 18 одиниць.

Також Режимом рибальства дозволяється добувати бичків у п’ятикілометровій прибережній зоні українського узбережжя від Керченської протоки до краю Білосарайської коси та від мису Ахілеон до краю коси Довгої, а також у Таганрозькій затоці драгами з ручним і напівмеханічним способом використання, закидними неводами (волоками), каравками та підйомними пастками. Загальний дозволений ліміт у цих частинах Азовського моря сягає 1800 т, який розподілений на квоти між користувачами.

Крім того, добувати бичків дозволяється ставними неводами та ятерями у затоці Сиваш з 15 серпня до 31 жовтня.

Нагадаємо, близько 1,5 млн мальків червонокнижних осетрових риб запустили в Дніпро.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується