Молоко з картоплі – продукт, який може врятувати планету – SEEDS

Деякі люди не п’ють коров’яче молоко через алергію, інші – через відмову від вживання продуктів тваринного походження. Завдяки таким споживацьким тенденціям у світі розвивається ринок рослинного молока. Ви вже чули, і, може, куштували молоко з мигдалю чи вівса, але молоко з картоплі – навряд, адже це новий продукт, який ще не присутній на ринку України. Картопляне молоко – це ідея від шведської компанії Dug, повідомляє SEEDS.

Виробник нового рослинного молока запевняє, що виготовлення такого продукту завдає набагато менше шкоди планеті, ніж виробництво тваринного чи рослинного молока з інших продуктів. До його складу входить небагато картоплі, що робить продукт екологічнішим за молоко з сої, мигдалю, вівса та ін.

“У порівнянні з мигдалем, для вирощування картоплі потрібно набагато менше води. Насправді в 56 разів менше. Використання більш економних продуктів, таких як картопля, допомагає заощаджувати воду. Виробництво картоплі насправді вдвічі ефективніше, ніж вирощування вівса з точки зору землекористування”, – зазначають в компанії.

 

До складу класичного картопляного молока входить вода, картопля (6 %), мальтодекстрин, білок гороху, волокно цикорію, рапсова олія, фруктоза, сахароза, регулятор кислотності (дво- та мононатрієвий фосфат), карбонат кальцію, емульгатор (лецитин соняшнику), натуральний аромат, Вітаміни (D, рибофлавін, В12, фолієва кислота).

Крім класичного до лінійки продуктів Dug також входить картопляне молоко DUG BARISTA та DUG UNSWEETENED (без підсолоджувачів).

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується