Lozova Machinery показала техніку в роботі на «УКАБ. Агротехнології 2021» – AgroTimes

28 липня Lozova Machinery представили передові агротехнології на масштабній польовій демонстрації «УКАБ Агротехнології 2021».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, свою ефективність у дії демонстрували дискова борона DUCAT-8 і глибокорозпушувач FRANC-3.

«Дискова борона DUCAT з шириною захвату 8 м і діаметром диска 566 мм – універсальний агрегат, що може працювати на глибину від 3 до 14 см. Навіть у складних умовах забезпечує інтенсивне й однорідне перемішування органічної маси, дозволяючи істотно зменшити втрати вологи від випаровування», – зазначив головним конструктор Олексієм Гріненко.

У DUCAT-8 реалізована фірмова концепція LOZOVA MACHINERY – «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». В агрегатах немає жодної точки змащування й борона не потребує обслуговування протягом всього експлуатаційного циклу.

Після дискової борони в роботу вступив глибокорозпушувач FRANC-3.

«Беззаперечною перевагою глибокорозпушувача FRANC з робочою шириною 3 м є потужні робочі органи, прямі стійки й лапи, які захищені від зносу за допомогою швидкозмінних наконечників HARD-SHELL. Після проходу ми бачимо зруйновані ущільнені шари ґрунту, а на поверхні залишилося близько 60% рослинних залишків. Така технологія обробки захищає ґрунт від ерозії та покращує водно-повітряний баланс», –  коментує роботу техніки головний конструктор.

Нагадаємо, LOZOVA MACHINERY представила свою техніку на виставці у Великобританії.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується