У Казахстані збудують українсько-швейцарський свинокомплекс – AgroTimes

Засновник і мажоритарний співвласник агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов планує будівництво в Казахстані українсько-швейцарського комплексу з вирощування чистопородних свиней.

Про це заявив Сергій Касьянов.

За планом, до складу тваринницького комплексу входитимуть два репродуктори на 4 тис. свиноматок кожен, що дасть можливість утримувати 200 тис. голів свиней на рік, а також комбікормовий завод.

Виробнича потужність – близько 20 тис. тонн м’яса на рік. Його передбачається постачати до Китаю, В’єтнаму та Південної Кореї.

«Казахстан має вигідне географічне положення, сухопутний кордон із Китаєм. Там немає африканської чуми свиней, яка сьогодні для багатьох країн світу є головною перешкодою для експорту свинини на китайський ринок, – пояснив Сергій Касьянов. – Є величезна зацікавленість казахського уряду в підтримці та створенні умов для такого проєкту, але немає людей із досвідом створення з нуля подібних підприємств. У KSG Agro є і кваліфіковані кадри, і досвід».

За його словами, в проєкті також беруть участь швейцарські компанії, зокрема, KS Genetic, які постачатимуть технології та високоякісну швейцарську генетику.

Оціночна вартість проєкту перевищує $50 млн. Сергій Касьянов поки не планує інвестувати в проєкт кредитні або власні кошти KSG Agro.

За його словами, нині тривають переговори з потенційними інвесторами щодо фінансової участі у казахському проєкті.

Також обговорюється варіант входження такого інвестора в акціонерний капітал KSG Agro для розвитку м’ясопереробних потужностей компанії та виходу на ринки готової продукції.

Як повідомлялося, «Угринів Еко ферм» будує сучасний свинокомплекс.

Нагадаємо, KSG Agro створив на Дніпропетровщині центр виробничої практики для студентів агровишів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується