Скільки ваги можуть втратити овочі та фрукти під час зберігання? – SEEDS

Під час тривалого зберігання овочів та фруктів неминучим є втрата їх маси. Це відбувається через випаровування вологи з плодів. Втрати ваги продукції не уникнути, але її можна зменшити, повідомляє SEEDS.

Випаровування вологи уповільнюється шляхом правильного зберігання, зазначають фахівці компанії «‎Alternative Technologies PF». Під кожен тип продукції варто підбирати індивідуальні рішення щодо охолодження та зберігання. Якщо обладнання підібрано правильно, а склади спроектовано професійно, то втрати маси плодів можна зменшити удвічі.

У цілому до природних втрат належить зменшення маси через випаровування вологи (від 65% до 90% усіх втрат) та втрати органічних речовин плоду, або так званий процес “дихання”, на який припадає від 10% до 35% усіх втрат.

“Розмір природних втрат нормують, вони різні для окремих видів плодів і овочів, способів і термінів зберігання, пори року, дальності перевезень. Наприклад, для яблук зимових сортів, що зберігаються на складі без штучного охолодження в холодній зоні, встановлені такі норми втрат: у вересні -1,8%, в січні – 0,5%, в березні – 0,5%; для яблук, розміщених на складі зі штучним охолодженням, ці норми відповідно складають: 1,0%; 0,25% і 0,5%… Природний спад маси продукції визначається також якістю продукції та умовами її зберігання. У сховищах з природною вентиляцією (без штучного охолодження) втрати маси продукції при зберіганні, як правило, вище, ніж в сховищах з активною вентиляцією або холодильниках”, – йдеться у повідомленні на сторінці компанії «‎Alternative Technologies PF» у Facebook.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується