Американські вчені розробили екологічну технологію захисту насіння від стресу – AgroTimes

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (США) розробили технологію захисту насіння від стресу, викликаного браком вологи під час однієї з найбільш значущих фаз розвитку – проростання. Також технологія дозволяє поліпшити надходження поживних речовин до насіння, а в результаті – до рослин.

Про це повідомляється на сайті інституту.

За словами дослідників, технологія, яка проходить випробування у співпраці з дослідниками з Марокко, проста і доступна і може бути широко використовувана в посушливих регіонах.

Двошарове покриття, яке розробила команда вчених, є прямим результатом багаторічних досліджень з розробки плівкового покриття для насіння. Попередня версія штучної оболонки дозволяла насінню протистояти високій засоленості ґрунту, а нова версія спрямована на вирішення проблеми нестачі води.

«Перед нами стояло завдання розробити нові технології, які можуть пом’якшити кліматичні зміни, де в основі всього стоїть недостатнє забезпечення вологою рослин в регіонах з посушливим кліматом», – зазначив Бенедетто Мареллі, автор дослідження.

Нове покриття, що базується на природному покритті насіння деяких рослин, таких як чіа і базилік, розроблено для захисту насіння від висихання. Гелеподібна структура має обволікаючу дію і дозволяє надійно утримувати будь-яку вологу, що потрапляє на насіння.

Внутрішній шар покриття містить консервовані мікроорганізми, так звані ризобактерії, і низку поживних речовин, що поліпшують ріст і розвиток рослин. Під час контакту з грунтом і водою мікроби фіксують азот в грунті, забезпечуючи зростаючу культуру поживними речовинами.

За словами дослідників, ранні випробування показали хороші результати. Якщо розроблене покриття підтвердить свою цінність в ході подальших випробувань, учені запустять масове виробництво. Як відзначають фахівці, використовувати його можна за такою ж схемою, як протруйники для насіння.

Як зазначив автор дослідження, матеріали, необхідні для покриття, легко доступні і часто використовуються в харчовій промисловості. Використовувані у виробництві компоненти повністю піддаються біологічному розкладанню, а деякі із з’єднань можуть бути отримані з харчових відходів, що в кінцевому підсумку дає можливість створення систем із замкнутим циклом переробки і відтворення.

Нагадаємо, насіння зернових радять протруювати багатокомпонентними препаратами.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується