Пряма модель продажів забезпечує зростання бізнесу Corteva в Україні – AgroTimes

Ефективне впровадження прямої моделі продажів флагманського бренду насіння Pioneer® забезпечило українському бізнесу Corteva Agriscience зростання клієнтської бази на 40% до понад 4000 господарств в сезоні 2020/21.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Загалом у першому кварталі 2021 український бізнес компанії зріс на 8% порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Corteva досягла запланованих результатів та забезпечила рекордну реалізацію насіння на умовах передплати – більше 75% від всіх постачань.

Серед невеликих фермерських господарств, які є клієнтами Corteva Agriscience, зростає попит на інноваційні технології – використання передових технологій обробки, сучасних насіннєвих гібридів та засобів захисту рослин.

«Ми спостерігаємо, що дедалі більше українських фермерів прагнуть якомога ефективніше використовувати земельні ресурси та отримувати максимальний прибуток, використовуючи найкращі агротехнології та знання, які вони здобувають завдяки якісними консультаціям експертів Corteva та торговим агентам з продажу насіння Pioneer®, – зауважив Ігор Комнатний, керівник з продажів насіння Pioneer® компанії Corteva Agriscience. – Для нас важливо забезпечити рівний доступ до інновацій та насіння з преміальною генетикою для більшої кількості українських фермерів, тому в цьому сезоні ми також укладали контракти від однієї посівної одиниці».

Розвиваючи пряму модель продажів Corteva Agriscience розробила чітку комерційну політику, якою користуються всі торгові агенти, – всі перемовини відбуваються під час зустрічі з клієнтом, не потребуючи додаткових погоджень.

«Покупець одразу отримує пропозицію з усіма можливими варіаціями. Кожен наш клієнт отримує рівні, прозорі комерційні умови та доступ до програм Компанії, не зважаючи на розмір свого земельного банку», – пояснює Ігор Комнатний.

Нагадаємо, Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%. Також авалюванням векселів під 1% можуть скористання клієнти Credit Agricole.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується