Фермер відкрив завод з виробництва пюре, джемів, соків на Тернопільщині – SEEDS

Фермерське господарство «Гадз», яке обробляє 670 гектарів садів у Тернопільській області, 9 липня відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії – понад 6 тонн на годину. На відкриття нового підприємства приїхав міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, повідомляє SEEDS.

 

Засновник ФГ “Гадз” Петро Гадз говорить про свій новий проєкт так: “Створюємо нові робочі місця, інвестуємо. Хто зробив цей завод? Я? Ні – це моя команда. Ми постійно вдосконалюємось. Попри пандемію, щомісяця їжджу за кордон та по Україні набувати нового досвіду. Часто сильні виробники не хочуть ділитися досвідом, а середні – навпаки, охоче все пояснюють. Раджу постійно вчитись, залучати не лише свої кошти, а й гранти”.

Господарство реструктуризоване на кілька частин: садівничий комплекс, розсадницьке відділення, фруктопереробний комплекс та сортувально-логістичний центр. Спеціально обладнані сховища розраховані на зберігання 15 тис. тонн фруктів. Крім яблук тут вирощують груші та сливи, виготовляють сухофрукти та яблуневі чипси. Фрукти від “Гадз” експортують у більш ніж 20 країн. За кордон продають близько 40% продукції. Також експортують саджанці.

Минулого року ФГ “Гадз” за італійською технологією заклало новий сад загальною площею 70 гектарів. Цього року у розвиток господарство інвестувало 175 млн гривень. Загальна сума інвестицій за рік має скласти 225 млн гривень. За три роки фермерське господарство планує розширити площі садів до 1500 гектарів.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується