Запорізькі аграрії використали за І півріччя 2021 р. близько 1,7 тис. тонн агрохімікатів

Аграрії Запорізької області за І півріччя 2021 року обробили пестицидами 663,7 тис. га, використавши при цьому 1689,9 тон хімічних засобів.

Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області ведеться постійний фітосанітарний моніторинг розвитку та поширення шкідливих організмів на сільськогосподарських угіддях області. Всього налічується 98 об’єктів шкідливих організмів сільськогосподарських культур за якими ведуться спостереження в повному обсязі.

В І півріччі 2021 року проведено обстеження основних сільськогосподарських культур на площі 92 тис.га (146% виконання до плану). Сільгосптоваровиробникам було вчасно надані рекомендації щодо проведення захисних заходів.

Для регулювання чисельності шкідників хімічні обробки застосовані на площі 663,7 тис. га, з них проти клопа шкідливої черепашки — 393,4 тис. га. Оздоровлення посівів проведено на площі 376,6 тис. га.  Заходи проти бур’янів проведені на 1086,3 тис. га. Для цього сільгоспвиробниками області використали 1689,9 тон хімічних засобів.

Організовано та проведено навчання 2456 працівників підприємств, які безпосередньо виконують роботи із захисту рослин, роботи пов’язані із зберіганням, транспортуванням засобів захисту рослин їх торгівлею, з подальшою видачею посвідчень та допусків до роботи з пестицидами і агрохімікатами.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується