Холодильне обладнання – інвестиції у розвиток бізнесу ягідника

Для багатьох гравців агроринку, наприклад фермерських господарств, побудова великих об’єктів — досить затратний процес. Втім, якщо говорити про холодильне обладнання для зберігання ягід, то, за умов його правильного вибору це, передусім, вигідна інвестиція. Таку думку висловив фахівець компанії  Alternative Technologies PF, що пропонує рішення в галузі холодильного обладнання, Максим Гладиш в інтерв’ю SEEDS, передає AgriGator.

Правильне зберігання ягоди – запорука стабільного товарообігу виробника

Як зазначає фахівець, наразі в Україні  багато компаній та фермерських господарств-виробників ягід, особливо у західних регіонах, збільшують потужності виробництва. При цьому зростає й сегмент замороженої продукції. Крім внутрішнього ринку така продукція експортується в інші країни, зокрема в ЄС. Оскільки в європейських країнах високі стандарти щодо збереження зовнішнього вигляду та смакових властивостей замороженої продукції, важливим є вибір холодильного обладнання Це дозволяє виробникам бути впевненими в кінцевому успішному результаті власного бізнесу.

Представник компанії Alternative Technologies PF також відзначає, що при виборі холодильного обладнання, потрібно враховувати певні нюанси. «По-перше, це обладнання відрізняється потужностями, тому що у агровиробників великі обсяги виробництва. Відповідно, для того, щоб у них був стабільний товарообіг, потрібно зберігати продукцію правильно, щоб вона мала належний презентабельний вигляд»,- повідомляє Максим Гладиш. За його словами, фахівці компанії «‎Alttech», зокрема, займаються розробкою рішень щодо монтажу холодильного обладнання з газовим середовищем (наприклад, для зберігання яблук), яке дозволяє продовжити термін зберігання без втрати якості продукції.

«Термін будівництва та встановлення обладнання може варіюватися від двох місяців до року. Це залежить від складності проєкту та можливостей інвестування з боку замовника — від того, який у нього план розвитку. Так, якщо ми говоримо про холодильне обладнання у аграрному секторі, то для них характерне збільшення обсягів виробництва. І якщо на сьогодні їм потрібно 10 – 15 тонн потужностей для зберігання, то наступного року може вже і 100 – 200 тонн. Ми допомагаємо розробити систему, як правильно вибрати та встановити холодильні камери, в якій черговості, для того, щоб вони могли планувати своє інвестування»,- зазначає Максим Гладиш.

При цьому фахівець підкреслює, що кожна компанія, залежно від того, якого результату вона хоче досягти, має розуміти технологію охолодження чи заморозки.

«Ключовий момент – це технологія. Що вони вирощують (виробники – AgriGator), як вони будуть зберігати продукцію (заморожувати чи просто зберігати охолодженою), яким чином відвантажувати її, буде це довготермінове, чи короткотермінове зберігання — є дуже багато факторів, які слід врахувати. Наразі ми готові надати аграріям будь-яку підтримку і консультації з будь-якого питання щодо зберігання»,- зазначає Максим Гладиш.

«Системи моніторингу дають можливість на відстані відслідковувати роботу встановленого нами обладнання і вчасно реагувати на різноманітні нюанси експлуатації»

Максим Гладиш також повідомив, що компанія Alternative Technologies PF працює на українському ринку вже близько 10 років. З самого початку її основними клієнтами були  великі компанії – виробники плодоовочевої та ягідної продукції.

«Власник нашого підприємства — досвідчений інженер. Відповідно до технічного завдання та умов він правильно розраховує деталі встановлення обладнання та його вибір. Серед іншого, це дає можливість збільшити енергоефективність. Саме енергозбереження від самого початку було одним з основних критеріїв підбору обладнання»,- пояснює Максим Гладиш.

На сьогодні в клієнтському портфелі компанії також фермерські господарства та ритейл.

«У секторі промислового холоду ми працювали і з великими компаніями, з ритейлом, постійно освоюємо нові ринки, оскільки компанія розвивається. Кілька років тому вирішили більш ефективно розвивати ці напрямки, тому в нас є багато партнерів для постачання обладнання, є прямі контракти з заводами-виробниками. Тому ми можемо запропонувати для господарств різні технологічні рішення.

«Наша компанія працює за повним циклом. Один із відділів — це проєктний. Він забезпечує правильний вибір обладнання, налаштування, залежно від умов того чи іншого регіону, продукції, її кількості, логістики, яку вона проходить»,- повідомляє Максим Гладиш.

Наразі компанія Alternative Technologies PF  має прямі контакти з заводами-виробниками та є імпортером холодильного обладнання.

При цьому, окрім проєктування рішень під потреби того, чи іншого клієнта, ми здійснюємо монтаж обладнання. Для цього у нас працюють спеціалізовані монтажні бригади. Це дозволяє нам робити проєкти «‎під ключ»,- зазначає Максим Гладиш.

Після завершення встановлення‎ обладнання компанія продовжує співпрацю з клієнтами. Так, сервісний відділ Alternative Technologies PF надає послуги з подальшого обслуговування техніки. «Гарантійний інженер відстежує всі процеси експлуатації обладнання. У випадку, якщо щось трапляється, ми маємо підтримку тих заводів, з яких постачаємо обладнання, і швидко вирішуємо ці питання. Також на складах у нас є відповідний перелік запчастин для швидкого ремонту.

Крім того, ми запроваджуємо системи моніторингу. Це дає можливість на відстані відслідковувати роботу обладнання і вчасно реагувати на різноманітні нюанси експлуатації. Також ми навчаємо персонал замовника щодо роботи з обладнанням. Тобто можемо провести консультації, надаємо всю необхідну технічну та консультаційну підтримку в процесі експлуатації»,- повідомляє Максим Гладиш, додаючи, що в компанії Alternative Technologies PF завжди пропонують клієнтам гарне співвідношення ціни, якості та швидкості роботи, відповідно до технологічного процесу, який обрав замовник.

AgriGator

 

 

Відповісти

Ваш email не публікується