Якість цьогорічного ячменю досить низька, — порівняльна оцінка G.R. Agro — SuperAgronom.com

Компанія G.R. Agro порівняла якість ячменю урожаю 2020/2021 із минулорічними заготовками. Неочікувано, але новий урожай виявився значно гіршим, ніж торічний.

Про це інформує прес-служба компанії.

Перша партія озимого ячменю прийшла на Інгулецький елеватор G.R. Agro 25 червня 2021 р. Показники якості в середньому за обсягом становили:

  • вологість — 14,5%;

 

  • домішки сміття — 2%;

 

  • натуральна вага — 559 г/дм³.

 

Були присутні потемнілі зерна — близько 5% в загальній партії, через тривалість опадів перед початком збору врожаю.

У минулому році перша партія озимого ячменю на елеватори надійшла 24 червня 2020 р. Показники якості зерна були наступні:

  • вологість — 12,5%;

 

  • домішки сміття — 2%;

 

  • натуральна вага — 625,5 г/дм³.

 

 

«Початок цього сезону з постачання ячменю відрізняється наявністю низько-натурного зерна. Були випадки заходу партії з показником — 523 г/дм³. У минулому році — ячмінь був справжнім золотом. Наявність дрібного зерна на понад 5%» — прокоментувала завідувачка лабораторією Пришибського елеватора компанії G.R. Agro Любов Ліпоть.

 

Нагадуємо, що елеватори компанії до нового сезону готові. Модернізовані автоприйоми і вагові, встановлені автоматичні пробовідбірники. Чотири елеватора з п’яти можуть приймати більше 3 тис. тонн на добу. Запущено програму безкоштовного зберігання для сільгоспвиробників на весь термін.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується