На Запоріжжі Держгеокадастр незаконно передав в оренду земельну ділянку біля Азовського моря вартістю 124 млн грн — АГРОПОЛІТ

На Запоріжжі прокуратура повернула державі земельну ділянку прибережної захисної смуги Азовського моря вартістю майже 124 млн грн. Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Зазначає, що Господарським судом Запорізької області задоволено позов Запорізької обласної прокуратури в інтересах держави до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, фізичної особи та фермерського господарства про визнання незаконним та скасування наказів, визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки площею 7 га загальною вартістю майже 124 млн грн.

Підставою звернення прокурора до суду стали порушення вимог земельного та водного законодавства, які допущені Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області під час передачі в оренду земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка знаходиться у межах прибережної захисної смуги.

Нагадаємо, що Генпрокуратура викрила підприємство, яке незаконно виготовило спирту на 4,5 млн грн.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується