На Львівщині у психоневрологічному інтернаті відкрили сироварню – AgroNews

На базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Грушківський психоневрологічний інтернат» нещодавно відбулось урочисте відкриття сироварні як додаткового напряму діяльності комунального закладу. Про це повідомляє Львівська ОДА, пише agronews.ua.

Нетрадиційне поєднання лікувальної та фермерської діяльності, а саме — утримання корів та виробництво молока та сиру започатковано з приходом нового керівництва закладу.

Як зазначають у закладі, започаткування такої діяльності сприятиме покращенню соціально-побутового обслуговування підопічних інтернату, їх соціальної реабілітації, а саме працетерапії, збереженню фізичної, психологічної, соціальної активності та оздоровлення в цілому.

«Приємно спостерігати, як захоплення ініціативної людини — керівника закладу Наталі Олександренко втілилось у суспільно корисну і дуже важливу справу, що може слугувати прикладом для інших установ та закладів, які мають підсобні господарства, — створювати додану вартість та забезпечувати себе власною продукцією», — зазначила заступник директора — начальник управління  департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Нагадаємо, що на Житомирщині сім’я виготовляє авторський сир.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується