Про дієвість технології Precision Planting зазначили на АГРО-2021 – AgroTimes

На виставці АГРО-2021 представили продукти компанії Precision Planting і відзначили спеціифіку технології та результати, що можна отримати вже у перший рік застосування.

Про це в коментарі AgroTimes розповів продакт менеджер Precision Planting компанії «АМАКО Україна» Олександр Подолян.

«Ми представили вже перевірені технології, що довели свою дієвість в усьому світі, та кілька нових рішень. Основою продуктів є висівний апарат вакуумного типу, що сьогодні встановлюється на багатьох сівалках уже з заводу. Його ефективність досягається за рахунок конструкції агресивного вакууму, яку розробляли протягом 10 років. Це приклад висівного, а точніше дозувального апарату останнього покоління, оскільки це все разом утворює висівну секцію: дозувальний апарт забирає частину насіння, розкладає його на диски й потім запускає по насіннєпроводу в борозну», – зазначає фахівець.

За його словами, технологія Precision Planting забезпечує оптимальне розміщення насінин в рядку, мінімізацію двійників і пропусків, чудове дотримання глибини.

Єдине обмеження – це міжряддя сівалки. Наприклад, просапні машини мають бути з дисками та міжряддям 70 см.

«Радимо встановлювати одразу комплекс рішень: висівний апарат, електричний привід, гідравлічне притискання. Це ті речі, які 100% можна купити за рік і вже під час висіву побачити результат і отримати значну економію посівмату», – додає Олександр Подолян.

Нагадаємо, технологія Precision Planting особливо корисна при зрошенні.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується