На АГРО-2021 представили вдосконалений зернозбиральний комбайн Fendt IDEAL 8 – AgroTimes

На виставці АГРО-2021 презентували оновлений двороторний зернозбиральний комбайн Fendt IDEAL 8 з потужністю двигуна 538 к. с. Агрегат вирізняється досконалою бережливою системою обмолоту та інноваційним оснащенням для керування процесом обмолоту.

Про це повідомляє кореспондент AgroTimes.

«Сьогодні ця машина має два найдовші ротором в індустрії комбайнобудування довжиною 4,84 м. За рахунок цього забезпечуться висока продуктивність, лагідний обмолот і чудова якість соломи. Також вперше в цьому сегменті створено систему контролю та передачі даних по збиранню врожаю. Це дозволяє налаштувати Fendt IDEAL 8 на максимальну продуктивність і якість зерна. Система має 34 ультразвукових датчики, що генерують усю інформацію операції та видають на монітор графік руху зерна в реальному часі всередині комбайну», – зазначив фахівець.

Таким чином механізатор бачить, яка кількість зерна в якій частині ротора чи на якому решеті знаходиться. Крім того, комбайн «запам’ятовує» всі налаштування й працює надалі в автоматичному режимі. Відтак, механізатор вже перетворюється на оператора, що лише стежить за монітором, а машина завдяки навігаційним системам продовжує працювати самостійно.

Також на заході зазначили, що за кілька тижнів розпочнуться демонстраційні покази вдосконаленого зернозбирального комбайну Fendt IDEAL 8.

Нагадаємо, комбайни Fendt будуть доступні зі спеціальними жатками Geringhoff.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується