Морозиво з козячого молока виготовляє фермер з Прикарпаття – SEEDS

Ігор Небилович з Долини (Івано-Франківська обл.) створив ферму ще 9 років тому. Зараз на його господарстві утримується 340 кіз. На базі ферми чоловік створив крафтове виробництво, де виготовляють не лише молоко та сири, а й морозиво, повідомляє SEEDS.

Щоденні надої на фермі Ігоря зараз складають близько 500 літрів. Найбільш продуктивний період – з травня по липень. За рік вдається надоїти 100 тонн козячого молока та виготовити з них близько 10 тонн сирів.

На питання, чому вирішив створити сироварню, фермер відповідає так: “Хотілось робити те, що самі любимо. Мене зацікавив сир. Не вірилося, що таке підприємство в Україні можна зробити. Тоді на ринку було не багато козячих сирів, тому обрав саме такий напрямок. Зараз ми робимо 7-8 видів козячих сирів. Це і тверді сири, і з пліснявою, а також сири для грилювання”.

Ігор Небилович продовжує розвивати свій бізнес та експериментувати. Нещодавно запустили й лінійку коров’ячих сирів, а також почали виготовляти морозиво з козячого молока. Такий пломбір більш ніжний та жирніший, ніж той, що роблять з коров’ячого молока.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується