Krone відзначила ефективність цифрових функцій для рулонних прес-підбирачів – AgroTimes

Компанія Krone відзначає, що цифрові функції, такі як Smart Telematics або зв’язок з agrirouter, все частіше використовуються під час роботи з рулонними прес-підбирачами, оскільки це дозволяє істотно розвантажити водія. Також завдяки передачі даних в режимі реального часу зникає необхідність в звичному раніше зчитуванні даних з USB-носіїв або з рукописних заміток.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії Krone.

«Особливо охоче покладаються на інтелектуальну допомогу підрядні підприємства. Так, наприклад, з agrirouter замовлення від Farm Management Information Systems (FMIS) можуть бути відправлені безпосередньо машині. Після виконання робіт, зареєстровані дані відображаються в Krone Smart Telematics або можуть бути відправлені назад до системи FMIS», – зазначають у компанії.

Автоматична документація польових робіт дозволяє побачити всі процеси в режимі реального часу в офісі на комп’ютері через agrirouter або систему FMIS. Крім того, за цими даними можна швидко та прозоро виставити рахунок за виконану роботу.

«Завдяки ідеально синхронізованим процесам можна найкращим чином скоординувати час знаходження зібраного корму на полі. Це поліпшує його якість і разом з тим підвищує продуктивність машини. Цифрові функції також спрощують логістику рулонів після пресування і обмотки, так як водії вантажних і транспортних машин можуть точно відслідковувати, на яких ділянках і скільки готових для збору рулонів зараз знаходиться», – відзначають у повідомленні.

Ще однією перевагою є просте та перевірене документування врожаю. Вага рулону і вміст вологи в масі визначаються за допомогою спеціального обладнання для рулонів, опційно наявних на обмотувачі. Таким чином, фермер може автоматично передавати дані про врожайність або продуктивність полів на програмне забезпечення замовника.

Нагадаємо, додаток Krone Аgroparts дозволяє замовити запчастини за відсутності зв’язку.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується