В акваторіях порту Ольвія та на ХМК розпочали днопоглиблювання – AgroTimes

Технічний флот ДП «АМПУ» розпочав експлуатаційне днопоглиблення в акваторіях порту Ольвія та на ХМК.

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації морських портів України.

Зокрема, філія «Днопоглиблювальний флот» приступила до виконання експлуатаційного днопоглиблення об’єктів спеціалізованого морського порту Ольвія.

Днопоглиблення виконує земкараван «DUNAY» (у складі багаточерпакового земснаряду «DUNAY» з промірною партією та катером «RIB-500»), шаланди «IZMAILSKAYA», «KUYALNITSKAYA», мотозавозня «MZ-9».

Всього заплановано вилучити близько 400 тис м.куб. ґрунту, завдяки чому спеціалізований морський порт Ольвія отримує можливість подальшого розвитку з мінімальними витратами.

Також філією «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» розпочато експлуатаційне днопоглиблення на 1-му коліні Херсонського морського каналу з метою підтримки його паспортних глибин.

На цій ділянці роботи виконують власні днопоглиблювальні судна філії: багаточерпаковий земкараван «Рион» (у складі грунтовідвізної шаланди «Кримська-9» та морського завізного буксиру «МЗ-318») та самовідвізний землесос «Інгульський».

Нагадаємо, морпорт «Ольвія» офіційно передано в концесію на 35 років. Також ми писали, що Qterminals внесе додатковий вклад за проєктом концесії порту «Ольвія».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується