Польські садівники знижують ціни на яблука наприкінці сезону – AgroTimes

Попит яблука в Польщі падає на тлі значного запасу фруктів у сховищах. Оскільки виробники намагаються реалізувати свою продукцію до початку нового сезону, ціни на яблука істотно знизилися, повідомляє FreshPlaza.

«Попит на яблука впав, але це очікувано в цю пору року, коли на ринку з’являються перші ягоди й інша сезонна продукція. Однак зберігається високий попит на яблука в Західній і Південній Європі, де урожай цих фруктів був низьким. Великі обсяги польських яблук все ще перебувають в сховищах і виробники намагаються реалізувати свою продукцію», – повідомив Якуб Кравчук, менеджер компанії Appolonia.

Також знизилися і експортні ціни на яблука. Не маючи альтернативних каналів збуту, багато польських виробники погодилися на нижчу ціну при поставках на зовнішні ринки.

«Якщо говорити про майбутній сезон, навесні в Польщі не було заморозків, а значить врожай яблук повинен бути хорошим. У нас є ще кілька місяців до початку збору нового врожаю. Найбільша проблема з якою ми можемо зіткнутися – град, але ми сподіваємося, що все обійдеться», – додав Якуб Кравчук.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується