У Ristone Holdings пройшов традиційний об’їзд полів – AgroTimes

Керівники аграрних підприємств і головні агрономи Ristone Holdings здійснили традиційний об’їзд полів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Об’їзд полів традиційно проходить за участі голови наглядової ради холдингу Вадима Нестеренка. Маючи профільну освіту і величезний досвід в аграрній справі, він може оцінити ефективність роботи окремих підприємств, поділитися своїми рекомендаціями, а також побачити цілісну картину результатів посівної кампанії.

У Ristone Holdings за результатами об’їздами полів є позитивні прогнози на врожай. Хоча тут розуміють, що погода ще може внести свої корективи. Але на даному етапі у компанії очікують більш високий урожай, в порівнянні з минулим роком. Загалом усі посіви знаходяться в доброму стані, але через особливості погоди в цьому році очікується, що збиральна кампанія трохи затримається.

Якщо говорити про озиму пшеницю, то за станом посівів у Ristone Holdings в лідерах південні підприємства. Ця культура вже повністю оброблена ЗЗР, залишилося тільки моніторити поля на наявність шкідників. Якщо 2021-й обійдеться без погодних форс-мажорів розраховуємо отримати приблизно 50 ц/га озимої пшениці.

Посіви ячменю, соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків також знаходяться в хорошому стані.

«Щодо кукурудзи в цьому році у нас лідирують північні підприємства, розташовані в Харківській області та північній частині Дніпропетровської. Також будемо уважно стежити за посівами соняшнику, так як часті дощі в цьому році вносять свої корективи», – прокоментував стан посівів один із топ-менеджерів Ristone Holdings Віталій Бровенко.

Нагадаємо, в Ristone Holdings завершилася весняна посівна. Також ми писали, що в Україні прогнозують найбільший з 2016 року урожай ячменю, а також рекордний урожай пшениці.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується