Озвучено основні кроки для зменшення забрудення атмосфери в агросекторі — АГРОПОЛІТ

Аграрні компанії повинні контролювати викиди СО2 і скорочувати їх. Про це у інтерв’ю Економічній правді повідомив президент «МХП Еко Енерджи», заступник голови правління МХП Олександр Домбровський.

Він додав, що МХП давно почала рух у цьому напрямку.

На думку Олександра Домбровського, для сільського господарства критично важливо рухатися до органічного виробництва, бо це сприяє зниженню викидів вуглецю.

«Ми почали виробляти органічні добрива, завдяки яким можна розкислювати ґрунти та відновлювати їхню родючість, закладати фундамент для успішного майбутнього України як глобального аграрного гравця. У чому одна з ключових проблем АПК України за останні 50-60 років? У нас катастрофічно зменшилися обсяги органічних речовин, які ми вносимо в землю. Органічні добрива відновлюють гумусну складову.

Ми міняємо технологію обробітку ґрунту, постійно моніторимо якість ґрунтів. У 2020 році інтенсифікували співпрацю з фермерами, які працюють навколо нас: давали їм безкоштовно наші органічні добрива після біогазового виробництва.

Уже є суттєві результати. Якісні характеристики врожаю покращилися. На мінеральній, тобто хімічній, системі живлення урожайність пшениці становить близько 5 тонн з гектара, а при використанні органічних добрив – понад 6 тонн з гектара.

У першому випадку фермери отримували четвертий клас пшениці, а з органічними добривами – третій», – зазначив Олександр Домбровський.

Нагадаємо, Україна могла б щорічно економити по $16 млрд у разі переходу на чисті джерела енергії.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується