Horsch представив три агрегати для механічної боротьби з бур’янами – AgroTimes

Наприкінці травня Horsch представила інновації для механічної боротьби з бур’янами. Зокрема, оновлений культиватор для післяжнивного обробітку ґрунту Horsch Finer SL, видозмінений просапний культиватор Transformer та розширення асортименту зубових борін Cura.

Про це повідомляє Еntraid.

Horsch Finer SL

У базову комплектацію Horsch Finer SL входять 4 ряди S-подібних стійок (70х12 мм), розташованих на відстані 15 см один від одного. Тепер агрегат може бути обладнаний котоком типу Rollflex, подвійний котком або подвійною бороною ззаду.

Таким чином, Horsch Finer SL, залежно від конфігурації, може скальпувати ґрунт, готувати посівне ложе та здійснювати висів за вологих умов. На зуби можуть встановлюватися сошники діаметром 22 см для скальпування (стандартні або зміцнені карбідом), вузькі наконечники 5 см або тонкі наконечники 1,8 см для висіву.

Наразі культиватор доступний із шириною захвату 6 і 7 м, а в 2022 році пропозицію доповнять версії 5 і 8 м.

Просапний культиватор Horsch Transformer 6 VF

Також оновили культиватор Horsch Transformer VF. Відтепер агрегат має довжину 9 м та обладнаний новою розподільною головкою, що дозволяє локально вносити мінеральні добрива. Обидва культиватори комплектуються програмним забезпеченням Horsch I-Manager.

Зубова борона Horsch Cura 12 ST

Разом з тим виробник оголосив про поповнення асортименту зубових борін Horsch Cura ST, а саме: випуск 15-метрової версії – Horsch Cura 15 ST. Восени 2021 року для покупців також будуть доступні моделі серії з робочою шириною 6 і 9 м і 24-метрова причіпна борона, що поки тестується.

Нагадаємо, автономна сівалка Horsch Robo висіяла перші гектари кукурудзи. Раніше повідомлялося, «Агрофірма «Дзвони» застосовує техніку Horsch для уникнення змивів посівів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується